Kukės, kosovari kapet me 110 kg drogė nė kufirin Kosovė-Shqipėri

Shko poshtė

Super Kukės, kosovari kapet me 110 kg drogė nė kufirin Kosovė-Shqipėri

Mesazh nga Nora prej Fri May 13, 2011 7:52 am

Kukės, kosovari kapet me 110 kg drogė nė kufirin Kosovė-Shqipėri Droga

Drejtoria e Policisė sė qarkut tė Kukėsit nė bashkėpunim me Drejtorinė Rajonale tė kufirit dhe emigracionit kanė bėrė sekuestrimin e njė sasie 110 kilogram lėnde narkotike marihuanė.
Policia tha se aksioni ėshtė koduar me emrin “Shtegu pa kthim” dhe ėshtė zhvilluar nė pikėn e kalimit kufitar tė Morinit. Njoftohet se sasia e lėndės narkotike ka qenė e paketuar nė 8 qese plastmasi tė ngarkuara nė automjetin tip “Man”, me targa 0378 AJ.
Drejtues i makinės ka qenė shtetasi kosovar, Leonard Kelmendi, i cili ėshtė shoqėruar nė Policinė e Kukėsit bashkė me shtetasin Ramė Nikēi, nga Kosova.
Tė dy kėta persona besohet se po trafikonin drogėn nga Shqipėria nė drejtim tė Kosovės.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
Kukės, kosovari kapet me 110 kg drogė nė kufirin Kosovė-Shqipėri Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kukės, kosovari kapet me 110 kg drogė nė kufirin Kosovė-Shqipėri Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi