Binjaku lind katr jav m von

Shko posht

Super Binjaku lind katr jav m von

Mesazh nga Nora prej Fri May 20, 2011 6:20 amNj rast shum i veant sht regjistruar n qytetin verior Milano t Italis, ku nj grua ka lindur binjakt e saj me nj muaj distanc.

Djali i par krkonte t dilte q n javn 24, ndrsa vllai i tij lindi 4 jav m von.

Kemi qen me fat q si fmijt ashtu edhe gruaja jan mir tashm. N t tilla raste, kur lind vetm nj nga binjakt, ka shum rreziqe infeksioni. Raste t tilla numrohen me gishtat e njrs dor n t gjith botn, u shpreh Luigi Fedele, drejtori i spitalit gjinekologjik t Milanos, transmeton TCH.

Nuk sht hera e par q n Itali ndodh dika e till. N tetor 2010, nj grua ka lindur trinjak n datat 13, 16 dhe 17 t t njjtit muaj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi