Hedh nusen nga ballkoni se nuk eshte e virgjer

Shko posht

Super Hedh nusen nga ballkoni se nuk eshte e virgjer

Mesazh nga Daffina prej Fri May 20, 2011 2:56 pm

VLORE-Prinderit e nje vajze 19 vjeqare kane denancuar ne polici bashkshortin e saj se ka tentuar te vrase vajzen pas nates se pare te marteses.
Vajza ishte derguar ne gjendje shum te rende ne spital pasi "ishte"hedhur nga kati i 4 i pallatit ku banonte .
Sipas te shoqit ajo kishte vendosur te vriste veten pas nates se pare te marteses por kur vajza eshte permendur,19 vjeqarja ka akuzuar kte te fundit per tentativ vrasje.
Policia ka kryer arrestimin e 31-vjeqarit FITIM IMERAJ me akuzen e vrasjes.19 vjeqarja nuk eshte ne gjendje qe te mbaj mend saktesisht nese burri e ka hellur me deshir nga kati i 4 apo ka rene teksa ai po e rrihte ne ballkon.

eshte histori e ndodhur para nje viti,por e hapa per te pare mendimet tuaja per kete veprim te tijin,,

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
Daffina
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
Hedh nusen nga ballkoni se nuk eshte e virgjer Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hedh nusen nga ballkoni se nuk eshte e virgjer Right_bar_bleue

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Hedh nusen nga ballkoni se nuk eshte e virgjer

Mesazh nga Lordi prej Fri May 20, 2011 6:37 pm

tema kalon tek nenforumi kuriozitetet
avatar
Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 32
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
Hedh nusen nga ballkoni se nuk eshte e virgjer Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hedh nusen nga ballkoni se nuk eshte e virgjer Right_bar_bleue

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi