Tableti HP TouchPad n shitje

Shko posht

Super Tableti HP TouchPad n shitje

Mesazh nga D3M1 prej Sun May 22, 2011 8:44 am


Ndonse ishte parashikuar q shitjet e TouchPad t nisnin n qershor, Walmart ka njoftuar se ka nxjerr n treg tabletin e HP, q kushton 599 $.
Pr t gjitha ata q nuk e kujtojn kt tablet, ky prototip ka nj ekran 9.7-inch (1924 x 768) me prekje, nj procesor Snapdragon 1.2 GHz, memorje t integruar 32 GB, nj kamera ballore 1.3 megapikse, WiFi, Bluetooth dhe nj port hyrse pr kart microSD.

Ndrkoh Walmart ka njoftuar se ka ulur me 30 $, tabletin Motorola Xoom. Sipas njoftimeve t ktij dyqani online, interesimi i prdoruesve pr tablett ka qn mjaft i lart.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi