Dikush nuk di as se si duhet shkatėrruar gjėrat (video)

Shko poshtė

Super Dikush nuk di as se si duhet shkatėrruar gjėrat (video)

Mesazh nga Nora prej Tue May 24, 2011 9:49 amShkatėrrimi i shtėpive ėshtė njė punė qė kėrkon mė pak angazhim se ndėrtimi. Pėr kėtė punė nuk duhet shumė mjeshtri as planifikim, vetėm duhet ruajtur pak kokėn dhe tė mendoni pėr sigurinė tuaj.
Pa marrė parasysh goditjet me ēekan dhe shpenzimin e energjisė, vėshtirė se shtėpia mund tė rrėzohet nė mėnyrė elegante.

Njė “mjeshtėr” i kėtij zanati na tregon se edhe pėr kėtė punė duhet pak mė shumė mend e jo vetėm forcė.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi