Nga shkreptima e rrufes vdes 13 vjearja

Shko posht

Super Nga shkreptima e rrufes vdes 13 vjearja

Mesazh nga Nora prej Wed May 25, 2011 7:10 am

Nga shkreptima e rrufes vdes 13 vjearja Rrufeja1532

N fshatin Tregan t Elbasanit nj vajz e moshs 13 vjeare ka gjetur vdekjen si pasoj e rnies s rrufes.
Msohet se viktima e cila mban identitetet A.Ll, ka gjetur vdekjen pasditen e sotme, pas rnies s nj rrufeje t beft.
Ky fakt sht konfirmuar edhe nga policia e Elbasanit e cila deklaroi edhe arsyet e vdekjes s viktims 13 vjeare, pikrisht pas prishjes s motit dhe shkreptimave t rrufes vdekjeprurse.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Nga shkreptima e rrufes vdes 13 vjearja Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nga shkreptima e rrufes vdes 13 vjearja Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi