Gjyshi, djali dhe nipi martohen per nj dit

Shko posht

Super Gjyshi, djali dhe nipi martohen per nj dit

Mesazh nga Nora prej Thu May 26, 2011 6:46 amMalajziani 70-vjeare, djali i tij 30-vjeare dhe nipi 18-vjeare jan kurorzuar n ceremonin e trefisht t mbajtur n nj fshat t shtetit Selangor, njoftojn mediat lokale.
Osmanit i ka vdekur gruaja para gjasht muajsh dhe ai pr momentin sht njeri m i moshuar n fshat. Osmani ka tet fmij, 26 nipa dhe 11 strnipa.
T dieln ai sht martuar me 40-vjearen Sawiyah Awang. T tri martesat jan kurorzuar fal ndrmjetsuesve apo mesitve, q sht nj gj shum e popullarizuar n kt vend mysliman.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi