Nuset e rrahin vjehrrėn pėr spital(video)

Shko poshtė

Super Nuset e rrahin vjehrrėn pėr spital(video)

Mesazh nga Nora prej Thu May 26, 2011 6:50 amDy kunata e kanė bėrė vjehrrėn e tyre pėr spital, duke e goditur me mjete tė forta, kurse njėra nga rejat, qė ishte mė agresive, ėshtė ndalė nė Qendrėn e Paraburgimit nė Gjilan.
Policia ishte njoftuar nėpėrmjet telefonit dhe menjėherė ka dalė nė vendin e ngjarjes dhe nga hetimet e para ka mėsuar se pas njė mosmarrėveshje, R.D.(35) nė bashkėveprim me M.D.(17), e kanė rrahur keq vjehrrėn e tyre R.B.(55).
E dyshuara e parė, besohet se ka pėrdorur shkop druri me tė cilin viktimės i ka shkaktuar lėndime trupore.
Siē ka thėnė togeri Ismet Hashani, nė vendin e ngjarjes ka shkuar edhe ndihma e parė, e cila ka marr viktimėn dhe e ka dėrguar nė spitalin rajonal nė Gjilan e cila edhe ėshtė ndalur pėr tretman mjekėsor.
Nė vendin e ngjarjes ka dal edhe njėsiti rajonal i hetimeve. Lidhur me rastin ėshtė njoftuar prokurori i Qarkut, dhe me urdhėr tė tij e dyshuara e parė ėshtė ndalė pėr 48 orė nė Qendrėn e mbajtjes nė Gjilan.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nuset e rrahin vjehrrėn pėr spital(video)

Mesazh nga Nora prej Thu May 26, 2011 6:53 am

E nuset e sodit... mazamakeq e shkreta vjerra ngusht koka me to ncncncn Zot mos na provo sa gjyna

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nuset e rrahin vjehrrėn pėr spital(video)

Mesazh nga ditush prej Thu May 26, 2011 11:37 am

ncncnncnc haahahhaha knejj pom vjen gjynah knej pom keshettt ishallaa sma qon zoti kunata si qatooo uhauhauh .

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nuset e rrahin vjehrrėn pėr spital(video)

Mesazh nga Lordi prej Thu May 26, 2011 2:47 pm

gjynah e shkreta ja ka ngul pirunin ne gjuh si filem horror pasken ba hahahahhhaha
so rend me qesh ama flaken jau kisha shti atyne rrasspiav

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nuset e rrahin vjehrrėn pėr spital(video)

Mesazh nga Nora prej Thu May 26, 2011 4:15 pm

Mos keshni more kjo tu kajt ju tu kesh ncnccnnc a e din se gjyna :)

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nuset e rrahin vjehrrėn pėr spital(video)

Mesazh nga Binna prej Thu May 26, 2011 6:57 pm

Qka jon bo rejat e sodit kuku per to hauhauhauah
avatar
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 21
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 23/05/2011

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nuset e rrahin vjehrrėn pėr spital(video)

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Thu May 26, 2011 7:06 pm

Une nuk du mu martu hiq, skom hesaP...:$:$:$

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nuset e rrahin vjehrrėn pėr spital(video)

Mesazh nga Zyma prej Thu May 26, 2011 8:04 pm

e more zottttt

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 35
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Nuset e rrahin vjehrrėn pėr spital(video)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi