Bertani vjen me kng n turqisht (video)

Shko posht

Super Bertani vjen me kng n turqisht (video)

Mesazh nga Nora prej Mon May 30, 2011 8:09 amDuket se ndrra e Bertan asllanit pr tu futur n tregun turk po realizohet pak nga pak. Kngtari nga Maqedonia, Bertan Asllani, ka nnshkruar s fundmi kontratn me nj produksion t njohur turk dhe vetm 2 dit m par ka publikuar singllin e par nn logon e ktij produksioni, shkruan Bluetooth.

Flitet se Bertani do t realizoj shum shpejt albumin m t ri n gjuhn turke.

Duke qen nj njohs i mir i gjuhs turke, Bertani nuk e ka problem t flas dhe komunikoj e akoma m pak t kndoj, duke ditur q prej disa vitesh sht edhe n tregun shqiptar me hite t shumta.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Bertani vjen me kng n turqisht (video)

Mesazh nga Binna prej Mon May 30, 2011 2:44 pm

Shum keng e mire
avatar
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 21
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 23/05/2011

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Bertani vjen me kng n turqisht (video)

Mesazh nga Lordi prej Mon May 30, 2011 3:18 pm

teper e fort koka.. ehde pse spo mar vesh sen :D

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Bertani vjen me kng n turqisht (video)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi