Rihanna mohon kritikat

Shko posht

Super Rihanna mohon kritikat

Mesazh nga Nora prej Mon May 30, 2011 9:30 amRihanna ka hedhur posht kritikat pr paraqitjen e saj s bashku me Britney Spears n skenn e Billboard Awards, duke thn se gjithnj do t ket njerz t cilt do t kritikojn.
Dy superyjet e pop muziks u shfaqn n sken pr t interpretuar hitin e Rihannas S&M n ceremonin e mbajtur n Las Vegas fundjavn e kaluar, ndrsa paraqitja duke u lidhur me zinxhir dhe pranga la t shtangur kritikt.

Asgj nuk sht e jashtzakonshme, apo e keqe. Un menjher pas performancs shkova n Twitter pr t par se far kan shkruar fansat e mi dhe atyre vrtet u plqeu. Ka njerz t cilt thon se nj gj sht shum seksi, por kt e shihni edhe vet. Njerzit gjithmon do t vazhdojn t flasin nse jeni duke br keq apo mir, ka thn Rihanna. /

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Rihanna mohon kritikat

Mesazh nga Lordi prej Mon May 30, 2011 10:06 am

tybe moj rihana mir eki.. jo se te adhuroj aq aq fort veq se knon me eminemin e taka rrit famen pak :) nejse qika vazhdo se ja ki onen ama ne at skenen me britnin nuk je puth veq aj se ska sy me pa foton shum kjart ne faqe shihet mos u tut se sta ngjesim emerin lazbejk bii :D

Lordi
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 1030
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 28/05/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Rihanna mohon kritikat

Mesazh nga Nora prej Mon May 30, 2011 10:11 am

Fol fol Lord se krejt eshte ka te ndegjon :P :P hahaha

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Rihanna mohon kritikat

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi