Korab Jetishi me Delikate

Shko posht

Super Korab Jetishi me Delikate

Mesazh nga Nora prej Tue May 31, 2011 9:45 amKorab Jetishi ka realizuar video-klipin e tij m t ri, t cilin e ka titulluar Delikate. Korabi e ka br promovimin e ktij spoti n televizionin Klan Kosova, ndrkaq n kt klip prap kemi nj breshri vajzash q kan marr pjes n t.
Ai ka thn se teksti dhe knga jan paksa m ndryshe dhe dallojn nga ritmi i tij i prhershm. Kurse, jam duke punuar edhe n kng t tjera.
Korabi, q sht djali i kngtarit Shklzen Jetishi Xeni, ka thn se klipin e ka realizuar n nj hotel n Mavrov t Maqedonis, ashtu sikurse edhe klipi q sht nj prodhim i nj produksioni maqedon.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi