Antarja m e vjetr e Facebookut

Shko posht

Super Antarja m e vjetr e Facebookut

Mesazh nga Nora prej Tue May 31, 2011 1:11 pmLily Stugnell planifikon t hap profil dhe t bhet antarja m e vjetr e rrjetit shoqror Facebook. Kjo plak 106 vjeare ka vite q sht br strgjyshe.
Prve profilit n Facebook, Stugnell ka ndrmend t hap profil edhe n Twitter, pasi q ka prfunduar kursin pr pensionist n t cilin ka msuar se si ta prdor internetin.
Lily ka tre djem, katr nipa e mbesa dhe tre strnipa e strmbesa. Orn e par pr rrjetet shoqrore e mbajti muajin e kaluar. Dshira e saj pr ditlindjen e 107 sht ta ket nj iPad.

Kjo plak jeton n Cinderford t Britanis s Madhe me vajzn e saj 78 vjeare Joy Williams.

sht e vrtet se dshiroj t bj edhe shum gjra. Twitter m duket shum interesant. Kur ta hap profilin n Facebook, do t bhem shfrytzuesja m e vjetr. Kjo do t ndodh para ditlindjes time t 107 t ciln do ta festoj n gusht, tha Stugnell.

Momentalisht shfrytzuesja m e vjetr e Facebookut sht Lillian Lowe e cila sht 104 vjeare. Ajo sht regjistruar me emrin Supergjyshja, shkruan Mirror.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi