Gėnjeshtra dėmton shėndetin

Shko poshtė

Super Gėnjeshtra dėmton shėndetin

Mesazh nga Nora prej Thu Jun 09, 2011 4:03 pm
E vėrteta sot ėshtė bėrė shumė e komplikuar. Kemi “tė vėrtetėn time”, “tė vėrtetėn tuaj”, “tė vėrtetėn e atij” dhe “tė vėrtetėn tonė”.
Megjithatė, pas kėtyre termeve shpesh fshihet rrena.
Shkencėtarėt paralajmėrojnė se rrenat jo vetėm qė dėmtojnė reputacionin tonė, por mund tė ndikojnė edhe nė shėndet dhe nė jetėgjatėsi.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi