Britney t martohet prsri

Shko posht

Super Britney t martohet prsri

Mesazh nga Nora prej Fri Jun 10, 2011 4:22 pmBritney Spears pritet q t martohet s shpejti pr her t tret pasi i dashuri i saj afatgjat, Jason Trawick, ja propozoi martesn duke i shkruar nj poem romatike.
29 vjearja e cila ka dy djem me Sean Preston dhe Jayden James, me bashkshortin e saj t dyt Kevin Federline, sht lidhur n fshehtsi me Jason Trawick, i cili shfrytzoi sensin e tij romantik pr t shkruar nj poem romantike.

Ajo sht n qiellin e nnt, theksoi nj burim, duke konfirmuar propozimin pr martes.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Britney t martohet prsri

Mesazh nga GentleMan prej Fri Jun 10, 2011 4:45 pm

shum e adhuroj si femer kit vajzz te bukur..

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi