Amerikani deshi ta paguajė dėnimin me 2500 monedha

Shko poshtė

Super Amerikani deshi ta paguajė dėnimin me 2500 monedha

Mesazh nga ditush prej Fri Jun 10, 2011 7:34 pm

Amerikani deshi ta paguajė dėnimin me 2500 monedha F.0610181005610_m

Njė burrė nga Utah nė SHBA u dėnua pasi qė u pėrpoq ta paguajė faturėn prej 25 dollarėve me 2500 monedha nga njė cent. Incidenti ndodhi nė njė klinikė kur 32 vjeēari Jason West, nxjerri 2500 monedha nė sportel, duke bėrė tė qeshin myshterinjtė tjerė.
“Jam i gatshėm tė pres derisa t’i numėroni tė gjitha paratė pėr tu bindur se i keni deri nė centin e fundit”, Yahoo! Finance citon Westin tė ketė thėnė. Klinika thirri policinė dhe West u dėnua 140 dollarė pėr prishje tė rendit dhe qetėsisė publike. Nė raportin e policisė thuhet se centėt ishin shpėrndarė nė sportel dhe nėpėr dysheme.

Zyrtarėt e klinikės thanė se ata kanė qenė tė gatshėm t’i marrin centėt, por “nuk tolerojnė qė centėt ose ndonjė objekt tjetėr tu hidhen punėtorėve tė tyre”.

West i tha gazetave amerikane se nuk i kishte hedhur centėt, por thjeshtė monedhat ishin rrotulluar nė sportel. “Kjo ėshtė natyra e monedhave. Ato rrotullohen, pasi janė tė rrumbullakėta”. West tha se kėtė faturė e kishte paguar disa muaj mė herėt, por zyrtarėt e klinikės nuk ia kishin llogaritur. /Telegrafi/

_________________
Amerikani deshi ta paguajė dėnimin me 2500 monedha 65710248
avatar
ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
Amerikani deshi ta paguajė dėnimin me 2500 monedha Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Amerikani deshi ta paguajė dėnimin me 2500 monedha Right_bar_bleue

Registration date : 06/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi