7 gjra pr at q nuk kan rndsi

Shko posht

Super 7 gjra pr at q nuk kan rndsi

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 18, 2011 10:33 amJu mund t keni patur fat dhe keni gjetur nj njeri t mrekullueshm. Urime! Por n qoft se ju jeni duke ecur n ajr dhe m pas ktheheni me kmb n tok pasi ngatrroheni n nj peshqir t lagur apo zbuloni koleksionin e tij t shtrenjt t kapeleve, mos u largoni. Ka disa gjra q mund t konsiderohen pr t′i dhn fund lidhjes tuaj (pandershmria, poshtrsia) por gjrat e tjera vrtet nuk kan rndsi ose mund t shmangen n nj drejtim tjetr nga ju q jeni pothuajse-perfekte. Ktu jepen 7 gjra q nuk duhet t shkaktojn alarm kur bhet fjal pr nj lidhje t rndsishme.

1. Bluzat e tij me ngjyra ushtarake. Nse ai kujdeset kaq pak pr stilin e tij, ather ai nuk do ta ket problem ta ndryshoni paksa.

2. fardo q t jet n frigoriferin e tij (prve rasteve ekstreme).

3. Aftsit e tij n puthje - sht nj problem vetm nse nuk mund t msohet.

4. Dielli i tij sht n kundrshtim me hnn tuaj.

5. Thonjt e kmbve.

6. Ai nuk ka kabllor (sht e uditshme por jo e rndsishme).

7. Ai ka vetm 11 miq n Facebook.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi