Helikopteri rus transporton UFO-n e rrzuar (video)

Shko posht

Super Helikopteri rus transporton UFO-n e rrzuar (video)

Mesazh nga D3M1 prej Sun Jun 19, 2011 8:46 am


Nj pamje amatore nga Rusia tregon nj helikopter ushtarak rus q transporton nj ngarkes t pazakont. Shum besojn se fjala sht pr nj UFO t rrzuar.

Videon e ka br nj person i panjohur n qytetin rus Badaybou, ndrsa helikopteri duket sikur transporton nj pjat fluturuese. Origjinaliteti i videos nuk sht konfirmuar, transmetojn mediet e huaja.

Videon po e transmetojn n trsi, dhe nse fjala sht pr transportimin e nj anije t rrzuar jashttoksore apo dika tjetr, gjykoni vet.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi