Qeni m i shmtuar n bot (Video)

Shko posht

Super Qeni m i shmtuar n bot (Video)

Mesazh nga Nora prej Sat Jun 25, 2011 5:40 pmQeni me emrin Yoda me pamjen e tij mposhti t gjith konkurrentt dhe u shpall qeni m i shmtuar n bot, ndrsa fitoi 1.000 dollar.
Kmbt e gjata t Yodas, syt e zgurdulluar dhe gjuha q i varet jasht turirit mjaftuan pr ta fituar titullin e qenit m t shmtuar.

N garn e mbajtur n Kaliforni u paraqitn kandidat shum interesant, por Yoda thjesht bri pr vete jurin.

Pronarja Terry Schumacher tha se Yoda ka arritur mjaft prej kohs kur e gjeti n afrsi t ndrtess ku jetonte.

Kur e gjeta mendova se sht mi, tha pronarja e cila mori shprblimin prej 1.000 dollarve.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi