Sa her ndrron gruan, goditet nga rrufeja (Video)

Shko posht

Super Sa her ndrron gruan, goditet nga rrufeja (Video)

Mesazh nga Nora prej Mon Jul 04, 2011 5:32 am

Sa her ndrron gruan, goditet nga rrufeja (Video) 03-goditjet_0307112128_1

Melvin Roberts (58 vje) sht goditur nga rrufeja derisa po prpiqej t mbulonte makinn e kositjes s barit n kopshtin e shtpis n Seneca t Karolins s Jugut. Burri i cili kishte humbur ndjenjat u gjet nga komshit.
Melvin tha se vitet e fundit sht goditur pes her nga rrufeja, hern e fundit n vitin 2007, n nj koh me diell. Isha duke kontrolluar zogjt e pulave dhe ishte koh me diell. M pas u zgjova plot gjak dhe t djegura, isha konfuz, ndrsa zogjt ishin t gjith t shtrir me kmbt nga qielli, u shpreh ai.
Ky burr rrfeu pr televizionin amerikan se dashurit e tij kan ecur paralelisht me incidentet n t cilat sht goditur nga rrufeja, ndrsa situata do t ndryshoj.
Kam qen i martuar pes her dhe po kaq her me ka goditur rrufeja. Bashkshortja e tanishme me thot se kjo sht e gjashta her q m godet rrufeja. Por, nuk e kam ndrmend t l gruan ksaj radhe.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Sa her ndrron gruan, goditet nga rrufeja (Video) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sa her ndrron gruan, goditet nga rrufeja (Video) Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi