Kinezi shkon n pun i veshur si Njeriu i Hekurt

Shko posht

Super Kinezi shkon n pun i veshur si Njeriu i Hekurt

Mesazh nga D3M1 prej Mon Jul 04, 2011 7:39 am

Kinezi shkon n pun i veshur si Njeriu i Hekurt Kinezi-zte
Punonjsi i ZTE-s Wang XiaoKang u frymzua aq shum nga filmi Njeriu i Hekurt saq ndrtoi kostumin e tij kopje dhe e veshi nj dit n pun.

Kinezi harxhoi rreth 3,000 yuan (US$460) dhe tre muaj nga koha e tij e lir pr t ndrtuar kostumin e super heroit. Kostumi ka reaktorin e vet harkor, drita LED dhe nj ventilator ftohs q vihet n pun nga bateri t fshehura brenda strukturs s kostumit. Ky kostum peshon 50 kg.

Pasi bri lyerjen e fundit, XiaoKang i mahniti kolegt e tij dhe mrziti rojet e siguris me improvizimin e tij n kampusin e ZTE-s n Shangai. Ai ishte aq shum i knaqur me punn e tij t kostumin Mark 1, saq tani po punon me kopjen Mark III.

_________________
Kinezi shkon n pun i veshur si Njeriu i Hekurt D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Kinezi shkon n pun i veshur si Njeriu i Hekurt Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kinezi shkon n pun i veshur si Njeriu i Hekurt Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi