Amerikani ha 62 hot dog pr 10 minuta (Video)

Shko posht

Super Amerikani ha 62 hot dog pr 10 minuta (Video)

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 05, 2011 4:14 pm

Amerikani ha 62 hot dog pr 10 minuta (Video) 05-hot_0507111309_1

Me 62 hot doga t glltitura pr 10 minuta, Joey Chestnut konfirmohet kampioni i gars tradicionale t organizuar n Coney Island (SHBA) n 4 korrik, n gars se kush mund t glltis m shum hot dog n nj koh sa m t shkurtr. Vitin e kaluar Chestnut kishte arritur t hante 68 hot dog t ofruar nga Nathan, bari historik i plazhit njujorkez. Dika e re n kt edicion t pest ishte edhe pjesmarrja e grave n nj kategori kushtuar atyre dhe fituese ka qen Sonya Thomas Stuffs, q ka glltitur 40 hot dog, transmeton BW.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Amerikani ha 62 hot dog pr 10 minuta (Video) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Amerikani ha 62 hot dog pr 10 minuta (Video) Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi