Pr tu zgjedhur miss humb 50 kilogram

Shko posht

Super Pr tu zgjedhur miss humb 50 kilogram

Mesazh nga Nora prej Wed Jul 06, 2011 2:16 pm

Pr tu zgjedhur miss humb 50 kilogram 06-misi-1_0607111600_1

Bree Boyce sht vajza q fitoi pak dit n par mimin kryesor n konkursin e bukuris n Karolinn e Jugut. Bukuroshja 22-vjeare ka befasuar jurin me fizikun e saj dhe me buzqeshjen magjepsse.Por, mediet kan zbuluar fakte edhe m interesante sesa fitorja e kurors s bukuris. Boyce n adoleshenc nuk ka qen mbi pesh dhe pamja e saj ishte shum larg t qenit nj miss apo model, transmeton NOA.

Pr t marr pjes n konkursin e bukuris, 22-vjearja sht dashur t heq 50 kilogram nga pesha e saj. N intervistn e dhn pr mediet, ajo flet pr jetn gjat adoleshencs dhe at far i sht dashur t bj pr t qen elegante dhe pr t fituar m pas nj konkurs bukurie.

Pr tu zgjedhur miss humb 50 kilogram 06-misi-2_0607111558_1

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Pr tu zgjedhur miss humb 50 kilogram Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Pr tu zgjedhur miss humb 50 kilogram Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi