Greta Koi, milionerja e par

Shko posht

Super Greta Koi, milionerja e par

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 07, 2011 5:26 pmQ Greta Koi sht pasanike kt tanim e dim t gjith, pasi prve koncerteve t shumta, ajo sht tanim e para kngtare me nj biznes privat mediatik. Vetm se kt her nuk e kemi fjaln pr gjendjen e llogaris s saj bankare, por pr kngn dhe klipin m t ri. Milionere e par sht titulli i hitit m t ri q e ka hedhur tanim n treg n versionin audio kngtarja Koi.

Klipi do t dal kto dit dhe fotoja q sjellim sot tregon disa nga skenat q do t prmbaj ai klip, shkruan suplementi Summerpagesi Gazets Shqiptare.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi