Vetvritet 12 vjearja pr ti dhuruar organet familjes

Shko posht

Super Vetvritet 12 vjearja pr ti dhuruar organet familjes

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 08, 2011 2:58 pm

Vetvritet 12 vjearja pr ti dhuruar organet familjes 08vetv_0807111252_1


Indi - Nj 12 vjeare i dha fund jets n tentativn pr ti dhuruar organet babait dhe vllait t saj. Por fatkeqsisht trupi i saj u dogj para se t zbulohej letra e vetvrasjes me dshirat e saj t fundit.

Vajza e vogl kishte arritur n konkluzion se vetvrasja ishte e vetmja mnyr pr t ndihmuar familjen e saj t varfr. Familja nuk mundej t prballonte shpenzimet e nj syri pr baban pr ti shptuar shikimin dhe nj veshke pr vllan q ti shptonte jetn.

Mumpy Sarkar vrau veten n dat 27 qershor, por akti i saj nuk mundi ta ndihmonte familjen duke qen se letra u zbulua tepr von.

Sipas letrs vajza i kishte krkuar edhe motrs t bashkohej me t n planin e vetvrasjes, por ajo i kishte qeshur n fytyr dhe ishte nisur pr n shkoll. M pas ajo piu nj pesticid dhe i dha fund jets, me shpresn se vdekja e saj do t shrbente pr t ndihmuar familjen fatkeqe.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Vetvritet 12 vjearja pr ti dhuruar organet familjes Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vetvritet 12 vjearja pr ti dhuruar organet familjes Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi