Pllakė (disk)ēokollate- dėgjoni pastaj e hani

Shko poshtė

Super Pllakė (disk)ēokollate- dėgjoni pastaj e hani

Mesazh nga D3M1 prej Sun Jul 10, 2011 3:10 pm

Pllakė (disk)ēokollate- dėgjoni pastaj e hani 468795451lajmetari468795451
Piter Lardong nga Berlini ėshtė njeriu i parė qė ka krijuar njė pllakė nga ēokollata me tė cilėn mund tė dėgjohet muzika. Ndėrsa, kur muzika ju lodh, atėherė tė njėjtėn mund ta hani.

Piter(68) ėshtė munduar tė krijojė pllakė edhe prej gjėrave tė tjera. Ai ėshtė munduar tė pėrdor djathė, gjalpė, birrė, salsiēe, por asnjėra pėrpara ēokollatės nuk ka qenė e suksesshme.

Ai bėri ēokollatėn e vet nga kakaoja dhe gjalpi, i ngroh, e mė pastaj i vendos nė njė enė speciale. Kur disku forcohet atėherė mund 12 herė tė dėgjoni muzikė.

_________________
Pllakė (disk)ēokollate- dėgjoni pastaj e hani D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Pllakė (disk)ēokollate- dėgjoni pastaj e hani Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Pllakė (disk)ēokollate- dėgjoni pastaj e hani Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi