Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleona: Jam krenare që jam shqiptare

Shko poshtë

Bleona: Jam krenare që jam shqiptare Empty Bleona: Jam krenare që jam shqiptare

Mesazh nga Nora Wed Jul 13, 2011 7:07 am

Bleona: Jam krenare që jam shqiptare Bleona-Qereto-Shoot-Nudo-1

Këngëtarja e njohur e estradës shqiptare, Bleona Qereti, e cila së fundmi është bërë mjaftë e përfolur në mediat rozë dhe mjaftë e kritikuar nga opinioni shqiptar për hezitimin e saj për të folur shqip kur i kërkoi një moderator i një televizioni amerikan, tani po mundohet ta ndreq imazhin e saj para adhuruesve shqipetar.

Pas porosisë së saj në rrjetin social Twitter, Bleona ka ‘lansuar’ një porosi edhe në rrjetin Facebook.

Derisa në Twiter Bleona kishte reaguar ashpër ndaj fyerjeve dhe sharjeve që ishin bërë në drejtim të saj, duke thënë se ‘njerëzit nuk janë normal dhe në mundësin e parë që do ti ipet do të dalë në skenë me flamurin shqiptar’, tani ajo në FB thotë se do të japë një intervistë në shqip për një televizion amerikan.

Bleona: Jam krenare që jam shqiptare Bleona-Qereto-Shoot-Nudo-2

“E shikoj që ka komente që unë nuk kam folur shqip në intervistë ! Ajo që unë po bëj është, po pres momentin që mediat amerikane do të më kushtojnë vëmendjen e duhur! Unë po e ruaj ëmbëlsirën për në fund! Dhe në momentin e parë që do të kem një intervistë në “Us National TV” atëherë e gjithë intervsta do të jetë në shqip ! Dhe ajo ditë do të jetë shumë afër. Unë jam krenare që jam shqiptare dhe krenare për gjakun që rjedh në venat e mia!” ka shkruar në profilin e saj në FB Bleona.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Bleona: Jam krenare që jam shqiptare Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Bleona: Jam krenare që jam shqiptare Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi