Meshkujt flirtojn nga mrzia

Shko posht

Super Meshkujt flirtojn nga mrzia

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 16, 2011 5:54 amNdoshta buzqeshjen e kolegut tuaj t puns dhe shkuarjen e tij pr tju bler dika e konsideroni si kompliment, mirpo ndoshta e keni gabim.
N fakt, duket se meshkujt t cilt flirtojn n vendin e puns, nuk e bjn kt sepse ju i joshni, porse pr shkak se i kap mrzia.

Hulumtuesi pran Universitetit Surrey kan anketuar mbi 200 meshkuj dhe femra, t moshave ndrmjet 21 dhe 68 vje, duke i pyetur pr flirtet n pun.

Rezultatet kan treguar se femrat t cilat kishin flirtuar ishin njkohsisht t knaqura me punn e tyre, ndrkaq meshkujt q kan flirtuar ishin t paknaqur me vendin e puns dhe pr ta vrar mrzin dhe bezdisjen, zgjedhin q t flirtojn me koleget e tyre.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi