Jennifer Lopez, dashuri telenovele?

Shko posht

Super Jennifer Lopez, dashuri telenovele?

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 19, 2011 6:33 amNj kamarier kubanez (Ojani Noa), nj manjat hip-hopi (Sean Diddy Combs), nj aktor i famshm (Ben Affleck) dhe nj kngtar i famshm (Marc Anthony). Jennifer Lopez-it i mungonte vetm nj hero telenovelash i tipit William Levy pr t plotsuar mozaikun e saj n moshn 41-vjeare.
Me aktorin e telenovelave William Levy, kngtarja portorikane ka realizuar videoklipin e kngs Im Into You, imazhet e t cilit vijn n mendje tashm q Lopez sht ndar nga Marc Anthony. Nga ana e tij, Levy sht ndar nga gruaja e tij Elizabeth Gutierrez (me t ciln kishte tet vite i martuar dhe 2 fmij) para dy muajsh.

Pyetja sht: Cfar e shkaktoi kt ndarje t papritur mes Jennifer Lopez dhe Marc Anthony? N munges t nj prgjigjeje (zyrtare), mund t rifreskojm kujtesn me imazhet e videoklipit Im Into You.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi