Gruaja denoncon burrin "vampir"

Shko posht

Super Gruaja denoncon burrin "vampir"

Mesazh nga D3M1 prej Wed Jul 20, 2011 9:25 pm

Gruaja denoncon burrin "vampir" 640540207lajmetari640540207
Indi - Nj 22-vjeare nga Madhya Pradesh u tha zyrtarve t policis se burri i saj ka pir gjakun e saj pr 3 vite. Ai kishte prdorur nj shiring dhe merrte gjak nga kraht e gruas. M pas e zbrazte at n nj got dhe e pinte.

Pr tre vite ai e bri kt rregullisht, duke e krcnuar gruan t mos i tregonte askujt.

ifti u martua n vitin 2007 dhe disa muaj n jetn e tyre si t martuar burri ka filluar t marr gjak nga venat e gruas s tij, dhe m pas e konsumonte at.

Puntori q merrej me bujqsi, nuk e ndaloi aktin e tij t tmerrshm edhe kur gruaja ishte shtatzn.

Pasi lindi nj djal, gruaja filloi t protestonte. Ajo u ankua n polici se shpesh ndihej shum e dobt pas trheqjes s gjakut, dhe se ishte sulmuar fizikisht pr rezistimin ndaj aktit t tmerrshm.

Gruaja u largua tek prindrit e saj dhe i tregoi gjithka familjes, e cila e ndihmoi t bnte nj ankes n polici.

_________________
Gruaja denoncon burrin "vampir" D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Gruaja denoncon burrin "vampir" Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gruaja denoncon burrin "vampir" Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi