Zanfina ha do dit makarona

Shko posht

Super Zanfina ha do dit makarona

Mesazh nga Nora prej Thu Jul 21, 2011 4:56 pm
Kngtarja seksi Zanfina Ismaili, edhe pse sht gjithmon n form t shklqyer fizike, ka br me dije se konsumon shum makarona. Tingllon pak i uditshm ky pohim, pasi dihet se t konsumosh karbohidrate me shumic, si n rastin e makaronave, sht paksa e vshtir t ruash linjat perfekte sikurse Zanfina, e cila n fakt kto koh sikur ka humbur paksa n pesh, transmeton gazeta Standard.
Motra seksi e divs, Adelina Ismajli, na ka surprizuar kur ka thn se ushqimi i saj i preferuar jan pikrisht makaronat. Makaronat i preferoj shum dhe i konsumoj thuajse do dark. Kjo sht nj meny q nuk e kam ndrruar prej shum vitesh, edhe pse bhet fjal pr brumra q t shtojn mjaft n pesh. Mirpo, un asnjher nuk kam pasur probleme me peshn trupore, prandaj asnjher nuk i kushtoj rndsi ushqimit. Jam e knaqur me linjat trupore dhe uroj q t jem e till gjithnj, ka thn kngtarja, e cila pritet q kto dit t nxjerr n tregun muzikor klipin e saj m t ri, xhirimet e t cilit sapo kan mbaruar. Gjithsesi, e sigurt sht q pas deklarats s Zanfins, shum vajza nuk do tia rezervojn vetes makaronat ose ndoshta do t krkojn nj sekret t elegancs q Zanfina nuk e ka br ende me dije!

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi