Hindusja trheq kamionin me dhmb (video)

Shko posht

Super Hindusja trheq kamionin me dhmb (video)

Mesazh nga Nora prej Fri Jul 22, 2011 7:34 am

Hindusja trheq kamionin me dhmb (video) 21-terheqje_2107112111_1

Seema Bhadoria (26) sht vetm n dukje vajz e zakonshme. N fakt, ajo sht super gruaja, e cila ka aq fuqi sa q t lviz kamionin, dhe at me dhmb.
Hindusja nga krahina Madhya Pradesh me sukses ka lvizur, dhe pastaj ka trhequr kamionin rreth 4 ton t rnd, transmetojn agjencit.
N bisedn me gazetart lokal, vajza tha se para nj kohe ka arritur n t njjtn mnyr t lviz aeroplanin dhe anijen, dhe shpreson se do t hyj n librin e rekordeve Guinness.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Hindusja trheq kamionin me dhmb (video) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Hindusja trheq kamionin me dhmb (video) Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi