Projekti i ri i Dafina Zeqirit...

Shko posht

Super Projekti i ri i Dafina Zeqirit...

Mesazh nga Nora prej Sun Jul 24, 2011 2:23 pmMy Swag. Po, sht ky titulli i videoklipit t ardhshm t Dafina Zeqirit, ndrsa lajmin e konfirmoi vet Duffye.
Pas lansimit t projektit Dangerously In Love q po kryeson n top listn Telegrafi, Dafina Zeqiri ka zbuluar n Twitter kngn e saj t radhs q do t shoqrohet me klip dhe q do t jet n albumin e ri Just Me.

My Swag s shpejti. Qndroni pran meje kt ver. Kjo sht fusha ime, ju po luani po ashtu n t. Grrawww, theksoi Dafina n Twitter.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi