Elvana nuk komenton lidhjen me Florin

Shko posht

Super Elvana nuk komenton lidhjen me Florin

Mesazh nga Nora prej Tue Jul 26, 2011 9:00 amKa koh q jan duke qarkulluar fjal pr nj lidhje dashurie mes kngtares Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi, por kjo asnjher nuk u mohua e as pohua.
Gjat nj interviste pr media shqiptare kngtarja Elvana Gjata ka mohuar t gjitha kto spekulime duke thn se sht lodhur duke shpjeguar jetn e saj private dhe se tash sht shum e prqendruar n ann profesionale.

T them t drejtn jam lodhur duke shpjeguar jetn time private, marrdhnien time me Florin q e kam str-thn npr media t ndryshme. Jam duke punuar kaq fort, me kaq shum dashuri dhe energji kto koh sa nuk dua ti jap rndsi ksaj pjese sepse nuk bn gj tjetr vese trheq vmendjen kot, ka thn Elvana.

Kngtarja kto dit ka realizuar kngn Afr dhe Larg ndrsa s shpejti do t vij me album t ri dhe pret ti lansoj pes videoklipe kt vit.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi