Gjarpr brenda trupit, 50 vjearja krkon ndihm

Shko posht

Super Gjarpr brenda trupit, 50 vjearja krkon ndihm

Mesazh nga Nora prej Tue Aug 02, 2011 10:42 am

Gjarpr brenda trupit, 50 vjearja krkon ndihm 02gjarp_0208110917_1


Brenda trupit t saj rritet prej disa muajsh nj gjarpr dhe pr ti shptuar fundit tragjik, nj 50 vjeare n Pakistan ka krkuar ndihm pr tiu nnshtruar nj operacioni mjeksor dhe pr t hequr nga trupi reptilin.

Sipas shtypit pakistanez gjithka ka nisur disa muaj m par kur 50 vjearja, Rasheedan Bibi nga krahina e Lahores, duke pir uj ka kaprdir aksidentalisht nj gjarpr t vogl.

Disa jav m pas gruaja nisi t shtonte n pesh dhe shum persona menduan se ajo ishte shtatzn. Por barku nisi ti fryhej edhe m tepr deri sa u smur dhe u shtrua n spital, ku mjekt pas kontrolleve pan q brenda trupit t saj ndodhej nj zvarranik gjigant.

Rasheedan vjen nga nj familje e varfr n zonat rurale t Lahores dhe nuk ka mundsi t prballoj shpenzimet e operacionit q do ti shptonte jetn.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Gjarpr brenda trupit, 50 vjearja krkon ndihm Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gjarpr brenda trupit, 50 vjearja krkon ndihm Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi