Kin, kapet majmuni me fytyr UFO-je

Shko posht

Super Kin, kapet majmuni me fytyr UFO-je

Mesazh nga Nora prej Sat Aug 06, 2011 5:45 am

Kin, kapet majmuni me fytyr UFO-je Majmun_jashtetokesor

Nj majmun me fytyr t ngjashme me ato q jemi msuar ti shohim si fytyrat e UFO-ve sht zbuluar n Kin.
Kafsha me sy t sgurdulluar, ka prhapur panik, pasi u konsiderua si alien, q kishte ardhur pr vizit nga nj tjetr bot Mao Xiping, nj shtpiake kineze, vuri alarmin pasi e gjeti kt krijes t keq-ushqyer teksa vidhte tranguj n shtpin e saj n fshatin Gezhai n Kinn Qendrore.
Ajo njoftoi policin duke i thn se bhej fjal pr nj krijes, q nuk e kishte par ndonjher dhe q kishte fytyr alieni, t cilit i kishte dhn pr t ngrn pjeshka.
Polict nuk i kan besuar gruas, derisa ajo sht detyruar ti bj kurth ksaj krijese dhe t mbyllur n nj shport rrobash e ka uar n rajonin e policis.
Specialistt kan nisur krkimet pr t zbuluar dika m shum rreth ksaj krijese q sht rreth 45.7 cm e gjat. Tjetr cilsi e kafshs sht dobsia, aq sa sa i numrohen brinjt prtej shtress s holl t mishit.
Ndrkoh q gjat kohs q ajo studiohej n nj klinik n provincn Henan, nuk pushonte s ngrni pjeshka. Sidoqoft duket se nuk bhet fjal pr alien, por thjesht pr nj qenie q sht nj tip i veant majmuni.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Kin, kapet majmuni me fytyr UFO-je Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kin, kapet majmuni me fytyr UFO-je Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi