Britaniku pret t bhet baba pr t 15 her me partneren e 13

Shko posht

Super Britaniku pret t bhet baba pr t 15 her me partneren e 13

Mesazh nga D3M1 prej Wed Aug 10, 2011 2:01 pm

Britaniku pret t bhet baba pr t 15 her me partneren e 13 F.0810140740679_m
Jamie Cumming (34 vjear) pret lindjen e fmijs s tij t 15 nga lidhja me partneren e 13, ndrsa ajo sht vetm 19 vjeare. Nna
e ktij britaniku t papun tha se djali i saj duhet t gjej pun
urgjentisht, pr t paguar alimentacionin pr fmijt e tij dhe e luti
q t mos flej me aq shum femra. E dua Jamien dhe nipat e mi, por ka
sht tepr sht tepr, tha nna e tij 55 vjeare pr revistn
People.

Cumming pr her t par u b baba m 1995, kur e dashura e tij Kelly
Dulley lindi fmijn e par. Atbot ai ishte vetm 17 vjear.

T gjith besonin se ata dy do t martoheshin pas lindjes s
fmijs, por Jamie filloi papritmas nj lidhje me kushrirn e Kellyt,
tha nna e tij. Lidhja e tyre zgjati dhjet vjet. Ata u prpoqn t
lindin nj fmij por nuk patn sukses. N at koh Jamie kishte fjetur
me nj grua tjetr dhe m 1997 i lindi nj djal.

Pas ksaj, po t njjtin vit ai la shtatzn edhe nj vajz tjetr,
shoqe e t dashurs s tij. M pas erdhn edhe shum fmij nga nna t
ndryshme, ndrsa sot britaniku pret t bhet baba pr t pesmbdhjetn
her.

_________________
Britaniku pret t bhet baba pr t 15 her me partneren e 13 D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Britaniku pret t bhet baba pr t 15 her me partneren e 13 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Britaniku pret t bhet baba pr t 15 her me partneren e 13 Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Britaniku pret t bhet baba pr t 15 her me partneren e 13

Mesazh nga D3M1 prej Wed Aug 10, 2011 2:02 pm

Hahaha i zoti tek je bre.Britaniku pret t bhet baba pr t 15 her me partneren e 13 820175

_________________
Britaniku pret t bhet baba pr t 15 her me partneren e 13 D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Britaniku pret t bhet baba pr t 15 her me partneren e 13 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Britaniku pret t bhet baba pr t 15 her me partneren e 13 Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Britaniku pret t bhet baba pr t 15 her me partneren e 13

Mesazh nga Nora prej Wed Aug 10, 2011 2:07 pm

I fort koke bre ::conf:: hauahuahuahauha

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Britaniku pret t bhet baba pr t 15 her me partneren e 13 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Britaniku pret t bhet baba pr t 15 her me partneren e 13 Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Britaniku pret t bhet baba pr t 15 her me partneren e 13

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi