Djali me kmbn mbrapsht (Video)

Shko posht

Super Djali me kmbn mbrapsht (Video)

Mesazh nga Nora prej Mon Aug 15, 2011 7:30 am

Djali me kmbn mbrapsht (Video) ART-NR.3............1


Kur Dugan Smithi u ekzaminua me kancer n gju, doktort e operuan dhe ja hoqn komplet gjurin duke ja qepur kmbn mbrapsht. Dhe kjo jo gabimisht, por n baz t nj studimi t qart mjeksor.
Kshtu atij ju desh q ti pritej kmba prpara se metastazat t prhapeshin m shum. Atij ju pre pjesa e gjurit me nj pjes t kofshs, q kishte qn e infektuar, dhe pjesa e poshtme e kmbs ju desh q ti qepej mbrapsht.
E rndsishme sht se ai nuk rrezikohet m nga kanceri dhe se vazhdon t luaj bejsboll n mnyr perfekte edhe me nj kmb pateric. Ai madje luan bejsboll n nivelin e par t moshs s tij.
Dugan q sot sht 13-vje thot se ka marr nj msim, q kur njeriu ka besim, jo vetm q lufton smundjen, por bhet edhe i aft profesionalisht, qoft edhe me nj kmb pateric!

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_VROGdWO2Kw[/youtube]

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Djali me kmbn mbrapsht (Video) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Djali me kmbn mbrapsht (Video) Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi