Kosovari preu zviceranin n qaf

Shko posht

Super Kosovari preu zviceranin n qaf

Mesazh nga D3M1 prej Wed Aug 17, 2011 9:16 am

Kosovari preu zviceranin n qaf F.0817103339988_m
Dy kosovar t cilt sapo kishin arritur me nj taxi para nj kafeneje, filluan t grinden dhe t ofendojn popullin zviceran.T
pranishm ishin edhe dy mysafirt e fundit n kt lokal, q t dy
shtetas zviceran, njri nga ta sportist i njohur n Mundje
tradicionale t Zvicrs (Schwingen).

Pasi zvicerani ka konfrontuar ata se Ju gjendeni n Zvicr dhe
duheni t respektoni Zvicrn, nse nuk ju plqen, ather kthehuni n
Kosov.

Pa prfunduar ende fjalt, nj nga kosovart ka nxjerr thikn nga
shoka dhe ka goditur at n qaf, duke i shkaktuar atij lndime dhe
gjakderdhje t madhe. Q t dy kosovart jan larguar nga vendi i
ngjarjes, prderisa shoku i sportistit prkujdesej pr ti ndalur
gjakderdhjen viktims.

Policia e alarmuar ka arritur ti kap 4 or m von q t dy kosovart t cilt gjendeshin ende n qytetin Interlaken.

T dy jan drguar n paraburgim, ndrsa gjykata ka ngritur akuzn pr tentim vrasje dhe lndim t rnd trupor.

_________________
Kosovari preu zviceranin n qaf D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Kosovari preu zviceranin n qaf Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kosovari preu zviceranin n qaf Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Kosovari preu zviceranin n qaf

Mesazh nga D3M1 prej Wed Aug 17, 2011 9:18 am

ncncnc Katastfor. Kosovari preu zviceranin n qaf 244144

_________________
Kosovari preu zviceranin n qaf D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Kosovari preu zviceranin n qaf Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kosovari preu zviceranin n qaf Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Kosovari preu zviceranin n qaf

Mesazh nga GentleMan prej Wed Aug 17, 2011 6:02 pm

ee mor shqiptar rasti 2-yt qe ndodhi per pak dit ne zvicerr nga kosovart/et turp turp

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
GentleMan
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 32
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
Kosovari preu zviceranin n qaf Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kosovari preu zviceranin n qaf Right_bar_bleue

Registration date : 26/05/2008

http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Kosovari preu zviceranin n qaf

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi