Policia u prish koncertet Florit dhe Tunės

Shko poshtė

Super Policia u prish koncertet Florit dhe Tunės

Mesazh nga Nora prej Sun Sep 04, 2011 7:58 amDuket se nuk u ka ecur shumė mbarė me koncertet e tyre nė Kosovė kėngėtarėve tė njohur Flori Mumajesi dhe Altuna Sejdiu.
Festa ka zgjatur deri nė njė pikė tė mbrėmjes nė Duplex Club Prishtina ku performonte Flori dhe Andy Gramm, dhe nė Vushtri ku kėndonte Tuna, pasi policia ka ardhur nė mesnatė pėr tė mbyllur gjithēka.
Mesa duket, rregulli i ndjekur gjatė verės nė zonat bregdetare shqiptare pėr tė evituar zhurmat ekstreme tė pub-ve ndaj pushuesve tė shumtė, paska nisur tė zbatohet edhe nė Kosovė. Ndėrkohė qė Tuna ka kėrkuar nga fansat pėrmes Facebook-ut, tė reagojnė ndaj kėtij veprimi, Andy Gramm ka shkruar:
Njė natė tmerrėsisht plot me njerėz tmerrėsisht tė paparė me njė atmosferė tmerrėsisht zjarr, por qė u ndėrpre tmerrėsisht nė mes, pasi erdhi tmerrėsisht policia… Gjithsesi, faleminderit tė gjithėve pėr mbėshtetjen dhe atmosferėn

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi