Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akuzohet se e ka kafshuar gjarprin

Shko poshtë

Akuzohet se e ka kafshuar gjarprin Empty Akuzohet se e ka kafshuar gjarprin

Mesazh nga Nora Mon Sep 05, 2011 8:10 am

Akuzohet se e ka kafshuar gjarprin F.0904140931253_m

Një burrë nga Sacramento i Kalifornisë në SHBA është akuzuar se e ka kafshuar gjarprin piton dhe i ka shkaktuar lëndime serioze kafshës.
David Senk (54 vjeçar) është akuzuar se ka kafshuar gjarprin dy herë duke i shkaktuar lëndime dhe për këtë arsye kafsha i është nënshtruar operacionit në Qendrën për mbrojtjen e kafshëve.

Personeli i cili kujdeset për kafshët njoftoi se arritën ta shpëtonin pitonin dhe ai po përmirësohet me sukses.

Senk, i cili është paraburgosur për shkak të rrezikimit të jetës së kafshës, tha se nuk i kujtohet incidenti dhe se kishte qenë i dehur.

“Çfarë kam bërë? Nëse e gjeni pronarin i thoni se më vjen keq dhe unë do t’i paguaj shpenzimet mjekësore”, transmeton BBC fjalët e tij.

Megjithatë policia ende nuk e ka gjetur pronarin e gjarprit.
Një burrë nga Sacramento i Kalifornisë në SHBA është akuzuar se e ka kafshuar gjarprin piton dhe i ka shkaktuar lëndime serioze kafshës.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Akuzohet se e ka kafshuar gjarprin Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Akuzohet se e ka kafshuar gjarprin Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi