Luan piano s prapthi (Video)

Shko posht

Super Luan piano s prapthi (Video)

Mesazh nga Nora prej Mon Sep 05, 2011 8:11 am

Luan piano s prapthi (Video) F.0904140521753_m

Evan Petrone sht lindur me sindromn Ehlers-Danlsov q i mundson ti rrotulloj shpatullat dhe duart n pozita t pamundura.
Fal ksaj ai mund t luaj n piano n poza tepr t pazakonta.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Luan piano s prapthi (Video) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Luan piano s prapthi (Video) Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi