Ronaldo vendos t martohet me Irinn

Shko posht

Super Ronaldo vendos t martohet me Irinn

Mesazh nga Nora prej Fri Sep 23, 2011 2:35 pmKristina Ronaldo duket i vendosur pr tu martuar me t dashurn e tij modelen Irina Shayk. Ata kan planifikuar t organizojn ceremonin n nj ishull n Atlantik afr vendlindjes s Ronaldos.

Nnj mik i familjes s tij ka treguar se ceremonia do t mbahet me 12 korrik.

Ishulli Porto Santo, ndodhet 40 km larg nga Maderira q sht vendlindja e lojrati t Real Madrid.

Ronaldo duket se ka planifikuar q t blej dhe nj hotel luksi n kt ishull.

Irina, 25 vje nga Rusia prej disa vitesh sht e lidhur me Ronaldo.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi