Teuta Kurti u martua n xhami

Shko posht

Super Teuta Kurti u martua n xhami

Mesazh nga Nora prej Fri Sep 23, 2011 2:38 pm
Kngtarja nga Mitrovica, Teuta Kurti, dhe i fejuari i saj, Dardan Luta, martesn e tyre e kan kurorzuar edhe n nj xhami t Pejs, prej nga sht dhndri Dardan.

Ata kan dgjuar nga hoxha lokal obligimet q kan n martes, kurse pjesa e xhamis ka qen vetm nj prej pjesve t martess s tyre, raporton Indeksonline, q sjell edhe foton e iftit n xhami.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi