Kapėrcimi i ylberit!

Shko poshtė

Super Kapėrcimi i ylberit!

Mesazh nga D3M1 prej Fri Sep 23, 2011 2:55 pm

Kapėrcimi i ylberit! F.0923151209516_m
Me siguri ylberi iu kanė fascinuar gjithmonė, e sidomos ju ka interesuar si duket fundi i ylberit.
Fundi i ylberit nuk paraqet ndonjė pėrfundim tė pėrkryer magjik ose realizim tė ėndrrave. Kėtė mė sė miri e ka pėrjetuar njė lexues i gazetės britanike Daily Mail, i cili ia dėrgoi gazetės njė fotografi tė fundit tė ylberit. Lexuesi arriti ta fotografojė fundin e ylberit nė autostradė.

Grekėt dhe romakėt mendonin se ylberi ėshtė rrugė drejtė parajsės, ndėrsa tė krishterėt mendonin atė si lidhje me Zotin. Ndėrsa tek ne besohet se ai qė e kapėrcen ylberin e ndėrron gjininė.

_________________
Kapėrcimi i ylberit! D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Kapėrcimi i ylberit! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kapėrcimi i ylberit! Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi