Tiranė, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej pėr trafik tė narkotikėve

Shko poshtė

Super Tiranė, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej pėr trafik tė narkotikėve

Mesazh nga D3M1 prej Mon Sep 26, 2011 8:13 pm

Tiranė, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej pėr trafik tė narkotikėve F.0926201817591_m
Njė person u qėllua pėr vdekje ndėrsa njė 15 vjeēar ka mbetur i plagosur mbrėmjen e tė hėnės nė vendin e quajtur “Parku i Autobuzave”, nė Tiranė.
Viktima ėshtė identifikuar si Arjan Selimi, 38 vjeē.

Ende nuk ka tė dhėna lidhur me shkaqet dhe rrethanat nė tė cilat ka ndodhur ngjarja, ndėrsa policia ka mbėrritur nė vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Arjan Selimi, ka qenė nė njė proces gjyqėsor, pasi ishte i pandehur nė dosjen “kompas” si i akuzuar pėr “trafik tė narkotikėve”.

Pak kohė mė parė Arjan Selimi ka lėnė qelinė e burgut, ndėrsa kishte lidhur martesė me vajzėn e njohur tė televizionit, Inis Gjoni.

_________________
Tiranė, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej pėr trafik tė narkotikėve D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Tiranė, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej pėr trafik tė narkotikėve Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Tiranė, ekzekutohet Arjan Selimi, akuzohej pėr trafik tė narkotikėve Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi