Alberie Hadergjonaj si Rihanna

Shko posht

Super Alberie Hadergjonaj si Rihanna

Mesazh nga Nora prej Sat Oct 29, 2011 10:43 am
Virusi i frizurs s Rihannas duket se e ka prekur edhe kngtaren veterane t estrads, Alberie Hadrgjonaj.

Kngtarja, e cila ka realizuar klipin e saj t ri me titull Music, n klip paraqitet edhe me flokt e saj t kuqe, nj stil ky q e ka prdorur si imazh edhe t albumit t saj kngtarja e njohur nga Berbadosi, Rihanna.

Alberia, edhe pse n kng thot se ka stil unik, mund t ndodh kshtu sepse knga e saj sht m e veant, por nuk ka stil unik n veshje, pasi q frymzimin e ka marr diku tjetr, pra t Rihanna.

Klipet n Kosov shum rrall ndodh t jen t veanta dhe shumica e tyre madje nuk kan as prrall, prpos disa dritave q ndizen dhe ndalen n to.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi