Shkup, vritet nj 15-vjear

Shko posht

Super Shkup, vritet nj 15-vjear

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sun Oct 30, 2011 1:10 pm

Shkup, vritet nj 15-vjear  F.1029192020713_m

Me nj plumb n kok sht vrar t premten pasdite n arshin e Vjetr n Shkup nj i mitur nga ana e 67-vjearit Zivko Kuzmanovski, raporton INA.

Vrasja ka ndodhur n objektin e njohur si "Sharri", ndrsa vrassi ka thn se kishte dyshuar se 15-vjeari po tentonte t kryente grabitje.

Sipas policis, objekti "Sharri" gjat koh ishte i mbyllur dhe boshatisur, ndrsa aty po jetonte vrassi, i cili ka pretenduar se ishte i punsuar si roje.

Personi i mitur q mbeti i vrar i takon komunitetit rom.

_________________
Shkup, vritet nj 15-vjear  Unled1kqb
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
● E.D.W-M ●
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 30
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
Shkup, vritet nj 15-vjear  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Shkup, vritet nj 15-vjear  Right_bar_bleue

Registration date : 04/01/2010

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi