Greqi, vritet nj 49 vjeare shqiptare, kapet autori

Shko posht

Super Greqi, vritet nj 49 vjeare shqiptare, kapet autori

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Mon Oct 31, 2011 2:48 pm

Greqi, vritet nj 49 vjeare shqiptare, kapet autori F.1031122713604_m

Nj 49 vjeare shqiptare u gjet t dieln e pajet n nj zon n Viotia t Greqis, dhe pas hetimeve t policis greke rezultoi se autor i vrasjes s shqiptare ishte nj efektiv policie i Athins, i cili kishte lidhje me viktimn.

32-vjeari grek pranoi se ishte ai autori i vrasjes s shqiptares 49-vjeare.

Ai tha se ishte grinder me viktimn n zonn e Avlons n Greqi dhe m pas e kishte mbytur at me xhupin e saj. Ai tha gjithashtu se m pas e ka tranportuar at n vendin ku u gjet e vdekur q t dukej si aksident.

_________________
Greqi, vritet nj 49 vjeare shqiptare, kapet autori Unled1kqb
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
● E.D.W-M ●
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 30
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
Greqi, vritet nj 49 vjeare shqiptare, kapet autori Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Greqi, vritet nj 49 vjeare shqiptare, kapet autori Right_bar_bleue

Registration date : 04/01/2010

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi