Bieber me 2 miliard klikime n YouTube, l pas Lady GaGan

Shko posht

Super Bieber me 2 miliard klikime n YouTube, l pas Lady GaGan

Mesazh nga Nora prej Tue Nov 01, 2011 10:20 am
Justin Bieber ka vendosur nj rekord t ri n YouTube. Gjat fundjavs kngtari u b personi i par me m shum se dy miliard klikime, dhe kshtu theu rekordin q e mbante Lady GaGa. Kngtarja kundrthnse vitin e kaluar ishte personi i par q kishte nj miliard klikime n YouTube.

Bieber nuk ka mundur ta largoj nga froni sa i prket popullaritetit n rrjetin social Twitter, GaGan, e cila ka 15 milion adhurues, ndrsa kngtari i ri ka 14 milion.

Bieber rregullisht ka prdorurr Twitter-in pr t komunikuar me adhuruesit, por ende nuk ka komentuar n kt rrjet kt rekord t ri, pasi aktualisht sht duke promovuar albumin e tij t ri t Krishtlindjeve Under the Mistletoe, i cili do t del n shitje sot.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi