Edhe kėngėtaret tona maskohen pėr Halloween

Shko poshtė

Super Edhe kėngėtaret tona maskohen pėr Halloween

Mesazh nga Nora prej Tue Nov 01, 2011 2:45 pmĖshtė mbajtur mbrėmė nata e shtrigave, e njohur si Halloween, dhe nė mesin e shumė njerėzve tė maskuar ka pasur edhe kėngėtarė nga estrada jonė.
Altuna Sejdi, Shpat Kasapi, Afėrdita Dreshaj si dhe Nora Istrefi kanė festuar edhe ata natėn e shtrigave Halloween.
Secili nė atė mėnyrėn e vet ėshtė maskuar me kostume tė veēanta, duke paraqitur secili njė personazh nė kostumet e tyre.
_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Edhe kėngėtaret tona maskohen pėr Halloween

Mesazh nga Zyma prej Tue Nov 01, 2011 4:06 pm

Skna pas nevoje mu masku hiq qashtu jon ketu tmershme

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Edhe kėngėtaret tona maskohen pėr Halloween

Mesazh nga Gonna prej Tue Nov 01, 2011 4:20 pm

katastrof

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Edhe kėngėtaret tona maskohen pėr Halloween

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi